Ik wil mijn hotelboeking wijzigen of annuleren

Toch iets te snel geboekt? Of ben je onverhoopt een nóg beter hotel tegengekomen op de website? Sommige boekingen kun je annuleren of wijzigen, of dit voor jouw boeking ook het geval is, hangt af van het geboekte tarief. Als je jouw boeking kosteloos kunt annuleren of wijzigen, dan vermelden wij altijd de deadline hiervan op je voucher.

Om een wijziging of annulering aan te vragen, kun je:

●      Contact opnemen met ons team via MIJN BOEKINGEN

●      Ons team rechtstreeks bereiken via e-mail op hotel@misterfly.com of op +32 900 70 119  (€0,50 incl. BTW/min.)

Als de klantenservice je wijziging of annulering kan bevestigen, zal je hiervan een bevestiging ontvangen via e-mail en in je klantaccount. Als je geen bevestiging ontvangen hebt, ververs dan de pagina, controleer je spamfolder van je e-mail of contacteer ons opnieuw.

Wij kunnen een niet- restitueerbare boeking niet terugbetalen. De kosten hiervan zullen rechtstreeks door het hotel geïnd worden.